MájkoHrátky se vydařily

30.05.2024

V sobotu 25. 5. 2024 proběhl v areálu SK Lapačka premiérový ročník akce města s názvem MájkoHrátky. A ačkoliv tomu počasí zpočátku příliš nenahrávalo, nakonec se jednalo o velmi příjemné odpoledne.

Součástí programu bylo od 13:30 do 18:00 tzv. Spolkobraní, kdy si jednotlivé šenovské spolky připravily pro děti různorodou činnost. Ani my jsme nezaháleli. Oddíly všestrannosti seniorek a žen se prezentovaly různými hrami a pohybovými cvičeními, florbalisté pak slalomem a střelbou na branku.

Postupem času, ruku v ruce s lepšícím se počasím a končícím úspěšným semifinálovým utkáním Česko - Švédsko na mistrovství světa v ledním hokeji, do areálu proudilo stále více návštěvníků. Věříme, že se jim líbilo i na našem stanovišti. Městu Šenov a zejména organizačnímu týmu patří velké poděkování za uskutečnění akce. Budeme se těšit na další spolupráci.