Archiv článků

Motto letošního všesokolského sletu zní "slet spojuje", a to nejen společnost, ale i sporty, komunity, historii se současností, umění se sportem a v neposlední řadě generace. Krajské slety spojují české sportovní prostředí v regionech a jsou vyvrcholením příprav.

V sobotu 25. 5. 2024 proběhl v areálu SK Lapačka premiérový ročník akce města s názvem MájkoHrátky. A ačkoliv tomu počasí zpočátku příliš nenahrávalo, nakonec se jednalo o velmi příjemné odpoledne.

Jubilejní dvacátý ročník Pochodu Olgy Kačorové je za námi. Ve středu 8. května 2024 se na téměř sedmikilometrovou trasu Šenovem, Bartovicemi, Radvanicemi a Petřvaldem vydalo celkem 67 osob širokého věkového rozpětí a několik čtyřnohých kamarádů.

Už ve středu 8. května 2024 se uskuteční jubilejní 20. ročník Pochodu Olgy Kačorové. Prezence bude probíhat od 9:30 v areálu staré školy, odchod je plánován na desátou hodinu.

Neděle 28. dubna 2024 se zapíše zlatým písmem do kroniky šenovského florbalu. Družstvo mužů se raduje z vítězství v Moravskoslezském přeboru a z postupu do druhé nejvyšší regionální soutěže!

Na dnešním "domácím" turnaji v Městské sportovní hale Havířov si florbalisté poradili s nepříjemnými soupeři z horní poloviny tabulky a připsali si do tabulky dalších šest bodů.

Vítězná šňůra florbalistů pokračuje! Na dnešním turnaji v Petrovicích u Karviné si připsali další dvě výhry a posunuli se v tabulce MS přeboru mužů na druhé místo.

Ve středu 8. května 2024 se uskuteční jubilejní 20. ročník Pochodu Olgy Kačorové Šenovem a okolím. Sraz v 9:30 u šenovského muzea, odchod v 10:00. Podrobnosti o trase budou včas uveřejněny.

Výbor Tělocvičné jednoty Sokol Šenov na své schůzi dne 5. března 2024 přijal usnesení, ve kterém vyzývá vyslance Sokolské župy Moravskoslezské, aby na mimořádném zasedání výboru ČOS dne 9. 3. 2024 hlasovali pro odvolání starostky ČOS Ing. Hany Moučkové z funkce. Důvodem je ztráta důvěryhodnosti v její osobu v souvislosti s probíhající kauzou...